Yapı Denetim Yazılımları Kullanımı

Yapı Denetim Yazılımları

Yapı Denetim Yazılımları Kullanımı

Yapı Denetim yazılımları kullanımı ile ilgili bilgi ve beceri istemeyen yazılımlar her zaman daha kullanışlıdır. Aynı özelliklerde olan ürünümüz “YAPSIS”, işlerinizi evinizde, ofisinizde kısacası her yerde takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Yazılımın en önemli özelliği kurulum gerektirmiyor. Kullanıcı sınırı olmayan, güncellemeleri arka planda yapan ve gelişmiş yönetim araçları ile ön planda olan bir yapı denetim yazılımıdır.

Bilgisayara kurulum gerektirmeyen bir yapı denetim yazılım olduğu için bilgileriniz her zaman güven altında tutulmaktadır.  Bilgisayar, tablet, cep telefonu kısıtlaması olmadan tüm çevrimiçi araçlardan erişebilirsiniz.

Sms ve mail gönderme eklentileri ile müşterilerinize veya personellerinize bildirimlerde bulunabilirsiniz. Hatırlatma modülü ile hatırlatmalar ekleyebilir, Randevu modülü ile randevularınızı düzenleyebilirsiniz.

Karmaşık işlemlerden geçmeden, aradığınızı kolay bulabileceğiniz şekilde dizayn edilen yazılım her kullanıcıya hitap ediyor. Örneğin Müşteri yönetimi bölümünde müşterinize ait cari hesaplarına ve projelerine tek tuş ile erişebilirsiniz.

Yazılımı tüm özellikleri ile test etmeniz mümkün Kobi Takip, yapı denetim firmaları için tasarlamış olduğu yazılımı önce test etmenizi önermektedir.

Bu yazıyı paylaş