Yapı Denetim Takip Programı Kullanımı

Yapı Denetim Takip Programı Kullanımı

Yapı Denetim Takip Programı Kullanımı

Yapı denetim takip programı kullanımında “BAYSIS”  yazılımımız ile ilgili test sürecimiz başlamıştır. Test müşterimiz olarak ürünümüzü tüm modülleri ile hiç bir ücret ödemen dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Yapı denetim ve takip programı gelişim süreci boyunca siz değerli müşterilerimizden gelecek talepler öncelikli olarak değerlendirilecek. Böylelikle yapı denetim firmanız için maksimum verimlilikle çalışacak bir programa dilediğiniz özelliklerle donatılmasına yardımcı olacaksınız.

Yazılım firmalarının test süreçleri ve gelişim aşamalarını hızlı geçmek için bu tür müşteri ilişkileri kurmaktadır. Müşterilerin fikirleri ve kullanırken ortaya çıkan bugları (hataları) geri bildirimde bulunarak gelişim sürecine destekleri beklenmektedir. Bu desteklerine karşılık kullanmış oldukları program ücretsiz veya farklı avantajlar ile sahip olmaları sağlanmaktadır.

Yapı denetim sektöründe acil ihtiyaç haline gelen her yerden erişilebilir ve kullanıcı oluşturma limitleri olmaksızın kullanabilecekleri bir yazılım geliştirdik. Yazılımda ön muhasebenizi tutabilecek modüllerimiz bulunmaktadır. Bunlar; cari hesap takibi, Kasa takibi, Banka hareketleri ve kredi kartı hareketleri takipleridir. Ayrıca Patron ve yöneticiler için maliyet, bilanço, kar-zarar özetleri ile işletmenizin son durumunu her an görebileceksiniz. Finansal raporlarınızı daha net görmeniz için yazılım içerisinde grafik raporları bulunmaktadır.

 

Demo için formu doldurun!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bu yazıyı paylaş