Şantiye ve Proje Yönetimi Sistemi

Şantiye ve Proje Yönetimi Sistemi UPSİS

Şantiye ve Proje Yönetimi Sistemi  ile projelerinizi, şantiyelerinizi ve yatırımlarınızı her yerde istediğiniz an yönetecebiliceksiniz.

Projeleriniz hangi aşamada olduğunu, şantiyelerinizdekideki son durumu,  bütçenizin ne durumda olduğunu, kâr mı  yoksa zarar mı ediyorsunuz? Kolaylıkla görebileceksiniz.

Proje ve Şantiye Yönetimi

Kolay kullanımı ve dinamik yapısıyla işletmenize her yerden ulaşın. Mobil ve tablet uyumlu özel tasarım seçeneğiyle birlikte otomatik yedekleme ile tüm verileriniz güven altında.

Hızlı Demo Başvurusu

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Yazılımda Bulunan Modüller


Diğer Özellikler

Gelişmiş Yönetim

Sistemin tüm özelliklerini yönetin

Sınırsız Kullanıcı

Sınırsız kullanıcı oluşturabilme

Bildirimler

Bildirmler anında ekranınızda

Müşteri Gruplama

Müşterilerinizi gruplara ayırın.

Sms Gönderme

Önemli durumlarda sms gönderin

Müşteri Girişi

Projelerini takip etmelerini sağlayın.

Denetimler

Kullanıcı girişlerini denetleyin, kural uygulayın

Mail Gönderme

Sistem üzerinden mail gönderme imkanı

işinize yarayabilir...

Ip kısıtlaması nasıl yapılır, sadece belirli zamanlarda giriş yetkisi nasıl verilir, ödeme tipleri nasıl tanımlanır… soruların cevabı bilgi bankasında


Proje Yönetim ve Takip Yazılımı, güvenlik ve yedekleme konusunda güçlü bir alt yapıya sahiptir.  Yazılım Asp.Net C#  kodlama dili, MVC mimarisiyle hazırlanmıştır.

Yazılım ekibimiz, yazılımları sürekli geliştirmenin yanısıra siz değerli müşterilerimizin destek taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilecek niteliktedir. Sistemlerde anlık yazışma ile destek alabileceğiniz online destek modülümüz mevcuttur.

Türkiye’de verdiği hizmet,kalite ve güvenlik açısından en önde gelen DataCenter firmasında bulunan sunucularımız 24 saat aktif ve sorunsuz çalışmaktadır.  Bu konuda bilgi almak için satış temsilcimizle görüşünüz

Veritabanınız ve sisteme yüklemiş olduğunuz her şey dünyanın önde gelen bulut sisteminde şifrelenerek yedeklenmektedir. Verileriniz bu sayede güvence altına alınmıştır.

Sistem, benzer şekilde online  hizmet veren yazılımlar gibi ortak bir veritabanı, network, klasör vs.  üzerinden değil her müşterimiz için ayrı yapılar üzerinde çalışmaktadır. Bu yapı ile verileriniz başka bir müşterinin verileri ile aynı yerde bulunmamaktadır.

Diğer sistemlerde olduğu gibi tek bir adresten(url) değil size tahsis edilmiş özel bir adresten giriş yapacağınız bir yapıya sahiptir. Sistemler bir birinden bağımsız olduğundan her müşterimizin sisteme giriş adresi birbirinden ayrılmıştır.

Yazılım içerisinde bulunan kullanıcı yönetim modülü ile sisteme giriş yetkisine sahip çalışanlarınıza sistemi kullanma yetkileri ve sisteme giriş yetkileri tanımlayarak sistemi nasıl kullanacaklarını belirleyebilirsiniz.

Bu sayade hangi kullanıcının hangi menüleri veya işlemleri yapmasına siz karar verirsiniz.

Kullanıcılarınızın sadece ofis içerisinde veya belirli yerlerde girişini tanımlayabilir veya sistemi genel olarak belirli bir IP den girişine izin verebilirsiniz. Böylelikle sisteminize girişleri kontrol altına almış olursunuz.

Çalışanlarınızın sisteme hangi gün veya saatte sisteme giriş yapacaklarını siz belirleyebilirsiniz. Örneğin çalışanlarınızın sadece hafta içi ve mesai saati içerisinde sisteme girişlerine izin verebilirsiniz.

Sistemde belirli bir sayıda hatalı giriş yapılması halinde, sistem belirtilen dakika boyunca o kullanıcının sisteme giriş yapmasını engellemektedir.

Sistem üzerinde yapılan tüm işlemler kayıt altına alınıp raporlanmaktadır. Bu raporları sorgulayarak geçmiş tarihlerde yapılan bir işlemin kimin tarafından, hangi IP adresi ile yapıldığını inceleyebilirsiniz.

Sistem tüm verilerinizi ve sisteme yüklemiş olduğunuz tüm dosyalarınızı düzenli olarak hergün yedekler.

Yazılımımız, dünyanın önde gelen yedekleme sistemlerine Web Servisler üzerinden, diğer bir anlatımla online entegre şekilde, çalıştığından tüm verileriniz otomatik olarak bulut sistemine aktarılmaktadır.

Sunucularımız 02:00 ve 03-00 saatleri arasında yedekleme işlemlerini otomatik başlatmaktadır. Yedekleme işlemi başarısız olunması halinde bu bilgi destek ekibimize anında mail iletilmektedir. Ayrıca bu bilgiler sunucularımızda da tutulduğundan mail gelmemesi durumunda destek ekibimiz mutlaka sunucu içerisinde bu bu bilgileri görmektedirler.

Veritabanınızda bulunan bilgiler şifrelenerek yedeklenmektedir. 

Yedeklerinizin bulunduğu bulut sisteminde ilgili dosyanızın tespit edilip başkaları tarafından indirilmesi imkansızdır.

Anlık Maximum dosya yükleme sınırı 100MB ile sınırlandırılmıştır. Daha yüksek dosyalarınız için sıkıştırma programlarında(Winrar,Winzip) bulunan parçalama (Partlara bölme) işlemini yaparak yüklemelerinizi yapabilirsiniz.

Toplam 200 GB dosya alanı tüm müşterilerimiz için standart bir kullanım kotasıdır. Daha fazla ihtiyaç olması halinde satış temsilcimiz ile görüşünüz.

Telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanan görünümüyle ile tüm cihazlarda sorunsuz  bir şekilde sisteminizi kullanabilirsiniz.

Günümüzde teknolojinin cebimize taşındığı büyük bir gerçek. Artık cep telefonlarımız birer bilgisayar gibi kullanılmakta, konuşarak haberleşmenin yanı sıra görüntülü veya mesajlaşarak görüşme oranı da büyük oranda yükseldi.

Özellikle sosyal medya platformların gelişmesi ve insanların bu platformlara ilgi göstermesi nedeniyle cep telefonlarını -yeni adıyla “akıllı telefonları”- hemen hemen her yaşta her insanın elinde görmek mümkün.

Teknolojinin bu yönde ilerlemesi nedeniyle biz de yenilikçi ve sürekli geliştiren bir çalışma sistemini kendimize rehber edindik.

Yapmış olduğumuz “Proje Yönetim ve Takip Sistemi” için web arayüzünün yanı sıra özel olarak mobil ve tablet cihazlarına uygun bir tasarım geliştirdik.

Araba kullanırken, otobüsteyken, vapurdayken, yolda yürürken veya bir toplantıdayken elinizdeki cep telefonundan veya mobil tabletten kolaylıkla projelerinizi ve diğer işlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Ayrıca web arayüzü  tüm tarayıcılara (İnternet Explorer, Chrome, Mozilla vs.) tam uyumludur.

Responsive özelliği ile de farklı monitör ebatlarına uygun şekilde çalışır ve görüntü kirliliğine sebep olmaz.