Stok Takip Programı

Stok Takip Programı

Stok Takip Programı

İyi bir stok takip programı nasıl olmalı’dır? Hangi özellikleri içinde bulunduruyorsa o stok takip programı gerçekten kaliteli ve nitelikli bir program sınıfına girebilir? Bu soruların cevabını,günümüzün yoğun iş temposu ve süreklilik arz eden ürün ve malzeme taleplerinin kontrolü ve dağıtımı ile ilgili konjoktürel durumları irdeleyebilirsek bulabiliriz.

Ancak bizim esas amacımız stok takip programını nitelikli ve kaliteli olarak tanımlandıran özelliklerin üzerine yoğunlaşmak olduğuna göre,dikkatimizi daha çok buna verebiliriz. Günümüzün yoğun ve yüksek tempolu çalışma şartlarının getirdiği zorlukları kolayca aşmamız için Uygulamalı Proje Yönetim Sistemi olan ve entegre aktif modüllerden oluşan UPSİS ‘in Stok Takip Modülünden bahsetmemiz gerekiyor.

UPSİS’in stok takip programı ve modülünde getirdiği en büyük yenilik hız ve pratik kullanım avantajıdır. Bu nedenle de kullanışlı ve etkin ara yüzü ile kullanıcılarını etkilemeyi başararak dikkat çekmiştir. Bir diğer avantaj,eski stok takip programlarında bulunan kaotik ve kafa karıştırıcı,aynı zamanda kullanıcılara hem zaman hemde enerji kaybı yaşatan listeleme ve raporlama işlemlerinin son derece akılcı ve isabetli başlıklarla net ve kolay anlaşılır biçimde kullanıcıya sunabilmesidir.

Günümüzün yükselen trendi olmaktan da öteye geçen web tabanlı yazılım sistemleri’nin içinde UPSİS,stok takip programcılığı konusunda yeni bir vizyon yaratmış oluyor. Kullanışlı ara yüzü ve hızlı çalışma tarzıyla,stok takibinizi,sevkiyatlarınızı,stok alış ve satış takibinizi hem pratik hemde keyifli bir hale getiriyor.

UPSİS’stok takibi ile ürünlerinizi akıllı listeleme ve raporlama modülü sayesinde daha sağlıklı takip edebilirsiniz.Sevk işlemlerini kolay ve hızlı biçimde gerçekleştirip,gerekli olan teslimat belgelerini de anında yazdırabilirsiniz. Bir ürün sevk işleminiz maksimum 1 dakikadan daha az bir sürede sistem üzerinden yapılabilir ve gerekli belgelerinizi hazırlayabilirsiniz.

Sisteme yapılan düzenli veri girişleri ile kullanıcı için artık yapılacak tek şey,deposundaki stoklarla ilgili operasyonları yönetmek ve takibini sağlamak.Üstelik Mobilden ve Tablet araçlarından da bu işlemleri yapabilme imkanına sahip olarak. Ürünlerin doğru kategorilendirilmesi,metrik birim girişlerinin yapılması,fiyat birim oranlarının belirlenmesi ve kdv oranlarının hesaplanması,her ürün için ayrı bir kimlik oluşturabilme gibi işlemler artık can sıkıcı ve şevk kırıcı birer iş olmaktan çıkarak,keyifle yapılacak işlemler haline geliyor!

UPSİS inşaat sektörü ve  pek çok sektör içinde gerekli olan stok takibi ve yönetimi işleriniz için en ideal çalışma sistemini sizlere sunuyor.

Bu yazıyı paylaş