Şantiye Yönetim Programı İhtiyaçları

Azantiye YazAi??lAi??mlarAi??

Şantiye yönetim programı

Şantiye Yönetim Programı İhtiyaçları

Şantiye Yönetim Programı

Şantiye yönetim programı zorlu süreçlerden oluşan bir takım olayları daha rahat raporlayabilmeniz açısından çok önemlidir. Taşeronlar ve bu taşeronları altında çalışan personeller, size bağlı personeller, araçlar, iş makinaları, finansal hesaplar, stok hareketleri, satın alma talepleri gibi yönetimsel araçlara sahip olmanız şantiyenizdeki hakimiyetiniz ve öngörülebilir tüm eksiklikleri tamamlamanızda yardımcı olur.

Yeni nesil yazılım teknikleri ile daha hızlı ve istenilen yerde kurulum gerektirmeden çalışan UPSIS ile şantiyelerinizin kontrolünü elden bırakmadan, işlerinizi daha düzenli ve güvenli yoldan yapmanıza olanak sağlar.

Şantiye programında olması gereken özelliklerden en belirleyici olanlar arasında Taşeron Yönetimi gelmektedir. Taşeron ödemeleri, personel izin  günleri , maaş ve avans takibi, personel puantaj hesabı, zimmet kayıtları gibi konular oldukça önem taşımaktadır.

Şantiyede bulunan araçların veya iş makinalarının kayıt altına alınması, hangisinin şirkete hangisinin kiralık olduğu bilgisini tutan bölümlerinin olması önemlidir. Bir araç için km, yakıt, hasar veya kaza kaydının tutularak raporlanması yöneticilere kolaylıklar sağlamaktadır.

Birden fazla şantiyeyi tek merkezli veri tabanı üzerinden yönetebilme özelliği olmalı. Gelişmiş yetkilendirme sistemi ile kullanıcılara kendi şantiye verilerinin yetkilendirmesi sağlanamalıdır.

Şantiyenizde çalışan yevmiyeli personellerin puantaj, mesai, gece mesai, pazar yevmiyeleri gibi işlemleri kolaylıkla takip eder, personellerin şantiye bazlı hesap toplamlarını alabilmelisiniz.

Bu yazıyı paylaş