Şantiye Takip Programı

Şantiye Takip Programı

Şantiye Takip Programı

İş takibi artık gelişen teknoloji ile birlikte, çok büyük yatırımların yapıldığı iş sektöründe bir zorunluluk. Farklı iş sahalarında, farklı işlemler için iş takibi çok hassas bir konu ve doğru bir planlama ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Şantiyeler de iş takibi konusunda en komplike iş sahalarından bir tanesi ve iyi denetlenmesi gereken yerler.Şantiye takip inşaat sektöründe yönetilmesi ve kontrol edilmesi en zor alanlardan birisidir.

Şantiyeler genelde proje bazlı olduğundan ve belli bir süreçte yoğun iş gücü gerektirdiğinden, proje yönetimi çok önemli.

Kobi Takip tarafından geliştirilen UPSİS bu proje yönetimini gerçekleştirmek konusunda gayet başarılı bir web tabanlı yazılım olarak göze çarpıyor. Proje takibi yapmak UPSİS ile tahmin ettiğinizden daha kolay ve zahmetsiz, zaten yazılımın amacı da bu.

Şantiye takibi yaparken dikkat edilmesi gereken detaylardan ilki ise personel yönetimi. Şantiyeler farklı alanlarda birçok çalışana sahip olan işletmeler. Bu yüzden de personel kontrolü şantiye takip için önemli bir kriter.

Farklı sahalarda çalışan birçok personelin bilgileri topluca UPSİS’de kayıt altına alınabilir ve verimli iş gücü sağlanabilir. UPSİS bu doğrultuda size gereken tüm talimatları ve kolaylıkları sunar. Kobi Takip bu konuya özellikle ağırlık vermektedir ve şantiyenizi geliştirmek için çalışmaktadır.

Şantiyelere birçok ekipman ve malzeme giriş çıkışı olduğundan, stok ve depo takibi de ayrı bir öneme sahip. Şantiyeniz de stok ekleme, giriş-çıkışları ayarlama gibi işlemleri UPSİS’in iş takip sistemiyle kolayca halledebilirsiniz. Stoklar düzenli olarak takip edildiğinden şantiyeniz de bu sayede malzeme ve ekipman probleminin önüne geçmiş olursunuz.

Şantiyenizde duyuru ve bildirimler de şantiye takibi yazılımı UPSİS sayesinde kolaylıkla halledilir. Şantiyeler arası iletişimi bu bilgilendirmeler sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede iş takibiniz aksamaz ve personeliniz gerekli bildirimlerden güncel bir şekilde haberdar olmuş olur.

Sonuç olarak, UPSİS şantiye takip konusunda profesyonel bir yazılımdır ve şantiyeler için gereken tüm desteği sunmaktadır.

Kobi Takip’in tecrübesiyle birleşen UPSİS, şantiyeniz için doğru olan her ayrıntıya sahip olarak tasarlanmış bir şantiye takip programı’dır. Çözüm odaklı çalışan UPSİS şantiyenizde çıkabilecek tüm sorunlara önceden çözümler üretir.

Bu yazıyı paylaş