İş Takip ve UPSİS

iŞ Takip ve UPSİS

İş Takip ve UPSİS

iş takip ve Upsis nedir? Bilişim çağının,iş hayatına katkı sunmaya çalıştığı en önemli alan iŞ takip’dir. iŞ takip, çalışmaların daha düzenli,akıcı ve kontrol edilebilir olmasını amaçlayan bir takip ve yönetim sistemidir.iŞ Takip, UPSİS, sisteminin içinde bulunan akıllı modüllerden birisi de iş takip modülü’dür. iŞ Takip ve UPSİS iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olarak yöneticilerin ve patronların en iyi yardımcısı olmaktadır.

Peki nedir bu iŞ Takip modülü? iŞ Takip ve UPSİS

UPSİS,akıllı iŞ takip modülü ile yoğun çalışma programı “zorlu ve sıkıntılı” bir süreç olmaktan çıkar ve daha keyifli bir hale gelir.

Nasıl çalışır?

UPSİS,web tabanlı online bir uygulamalı proje yönetim sistemidir. Entegre akıllı modüllerden oluşan bu sistem bir yönetici ve patronun aynı zaman da bir şirketin ihtiyacı olan bütün detayları da içinde bulundurur.

Akıllı iş takip modülü, hızlı ve pratik olarak kısa süre içinde hazırlanabilir. İş takip konu başlığı oluşturulur ve  ilgili işle bağlantılı olarak görevlendirilen personel seçilir. Aynı anda verilen iş takibi ile bağlantılı olarak müşteri,proje,taşeron ve lokasyon bilgileri girilir. Açıklama kısmına yapılması istenen işle ilgili bilgiler girilir. Yönetici dilerse oluşturduğu bu iş takip görevlendirmesine zaman aşımı seçeneğini uygulayabilir. Ayrıca görevlendirilen personelle ilgili bir mesai ücretlendirmesi başlatabilir. Son olarak iş takip görevlendirmesi oluşturulan personel sms ve mail yoluyla bildirim ulaşmasını sağlayabilir.

Oluşturulan iş takip görevlendirmesi,iş takip listesi akış ekranından görülerek takip edilebilir. Yönetici isterse,devam etmekte olan iş takiple ilgili değişikler yapabilir. Görevlendirilen personeli değiştirebilir yada personel sayısını arttırabilir.

İş takip görevi alan bir personel,almış olduğu bu görevle ilgili geri bildirimlerin, cevap yaz seçeneği ile aynı iş takip başlığından anlık ileti olarak yapabilir. Bu sayede yöneticisi ile anlık ileti şeklinde diyalog kurabilir. Personel ve yönetici, devam etmekte olan iş takip başlığına sınırsız dosya eklemesi yapabilirler. Bu iş takiple ilgili olarak hatırlatma kurabilirler.Personel,verilen iş görevini tamamlamışsa, “işi tamamladım” seçeneğini kullanarak işi bitirdiğini bildirebilir.

Akıllı İş Takip Modülü’nde kurulan iş takip görevlendirmelerini 12 farklı kategoride filtrelendirme yoluyla arama ve sorgulama yapabilirsiniz. Bu sayede geçmişe dönük aramalarınızda istediğiniz en eski bilgilere bile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Sizde yoğun çalışmalarınıza bir düzen getirmek ve sistemli bir çalışma yönetimi oluşturmak için hemen UPSİS’i deneyin!

Bu yazıyı paylaş