İş Takibi Programı

iş takibi programı

İş Takibi Programı

Yoğun çalışma ve yüksek tempo beraberinde iş takibini zorlaştıran bir süreç yaratır. Bu nedenle öncelikle bu zorlu ve yoğun çalışma sürecinize uygun bir iş takibi programı kullanmanız gerekmektedir.

Pek çok şirket bu problemi çözebilmek adına hala klasik yollarla çıkış yolu bulmaya çalışmaktadır. Günümüzde giderek artan iş takibi programları ihtiyaçlara belirli bir oranda karşılık vermesine rağmen,sorunu tamamen çözmeye odaklı değildir. İşte bu nedenle,şirketlerin iş takibi programı seçiminde doğru bir hamle yapması gerekir.

PROSİS ve İş Takip Çözümü

Prosis iş takibi programı,tamamlayıcı özellikleri ile muadillerinden ayrılan ve ayrıcalıklı bir kullanım deneyimi yaşatan bir web tabanlı online iş takip sistemidir.

Kullanışlı arayüz sayesinde hızlı ve kolayca bir iş takip süreci başlatabilirsiniz. Süreci başlatmada ilgili müşteri,proje ve personellerinizi anında belirleyerek gerekli iş takip konusunu (emir,talimat ve direktif) olarak girebilirsiniz. Zaman en kritik faktör olarak öne çıktığı için iş takip sürecinize zaman aşımı uygulayabilir ve tarih aralıkları oluşturabilirsiniz. Bu sayede örneğin 2 gün içinde bitirilmesi istenen iş,zaman aşımına uğradığında sistem sizi uyarmaya başlayacaktır.

İş takip sürecinde görev atamasını yaptığınız personelleriniz verilen işle ilgili olarak anlık ileti yoluyla geri bildirimlerini yapabilir ve sizinle sürekli olarak bir anlık ileti mesajlaşması gerçekleştirebilirler. Bu sayede özellikle dışarıda çalışan personellerinizle olan telefon trafiğiniz ciddi bir oranda azalır.

Sistem mobil olarak da kullanılabildiği için özellikle ilgili iş takip süreçlerine,anlık dosya yükleme ve hatırlatma kurma gibi ekstralar da uygulanabilir. Yönetici dilerse,devam etmekte olan iş takip sürecine yeni personel ataması yapabilir ve göreve birden fazla personele atayabilir.

Tüm proje mühendislik ofisleri,inşaat şirketleri ve saha satış ekipleri olan pek çok şirket için en ideal ve doğru tercih olarak PROSİS ayrıcalık ve fark yaratmaya devam ediyor!

Gelin sizde bu ayrıcalığı ve farkı denemek için PROSİS’i denemeye başlayın!  Ücretsiz demo seçeneği ve online destek hizmeti ile kısa sürede ekibinizi oluşturun ve iş takibi programı nasıl olmalı sorusunun cevabını yaşayarak öğrenin!

PROSİS, iş takibi programı olarak en doğru seçimdir!

Bu yazıyı paylaş