İş Akışı Yönetimi

İş Akışı Yönetimi

İş Akışı Yönetimi

İş akışı yönetimi, doküman, belirlenmiş kurallar dahilin de belirli bir hedefe ulaşmak için bilgilerin ve işlerin katılımcı olanların arasında dolaşımını sağlayan süreç otomasyonu ile ilgilidir.Bu anlamda iş akışı yönetimi,bir proje çalışma sürecinin parça halinde yada tam olarak otomasyonu olarak tanımlandırılabilir.

Tüm Mimarlık ve Mühendislik Ofisleri ve proje bazlı çalışan bütün firmalar için iş akışı yönetimi en kritik olgu olarak kendini göstermektedir.  Çalışma düzeni ve disiplini’ni belirleyen faktör, işlerin yolunda ilerlemesi yöneticilerin,yönetim ve idari yetenekleri ve çalışanların özverisi olduğu kadar,sistemin ne olduğu ve nasıl kurulduğu,rollerin ve görevlerin nasıl dağıtıldığı ile de yakından ilgilidir.

İş akışı yönetimi ‘ni verimli olarak kullanabilmenin temel sırrı tek bir yazılım sistemi üzerinden dengeleri oluşturmaktır. Eğer işin içinde akış varsa ve birden fazla uygulamalar üzerinden yönlendirmek ve yönetmek,hem yöneticileri hemde çalışanları ciddi anlamda zorlar ve işi olduğundan daha fazla yorucu hale getirir. Maliyeti yükseltme konusunda da ciddi bir risk yaratır. Yani net bir para kaybına yol açar.

UPSİS , Kullanıcılara sunduğu Merkezi Proje Yönetimi ve İş Takip Sistemi vizyonu ile iş akışı yönetimi alanında yeni bir sayfa açıyor. Çalışma hayatı’nın ağır siklet bir sorunsalı olan iş akış yönetimi’nin faydalar skalasını,olduğundan daha yukarı bir seviyeye çıkartıyor. Nasıl mı?

UPSİS, size sadece proje süreç yönetimini özgürce oluşturma imkanı vermekle kalmıyor. Bu projenize bağlı olarak iş takip süreci başlatmanızı,proje görevlendirmelerini ve son durum takiplerini online olarak yönetip takip etmenizi sağlıyor. Dilediğiniz taktir de müşterileriniz projeleri’nin iş akış durumları hakkında,onlara verdiğiniz yetkilendirmeyle doğrudan bilgi sahibi oluyor.Bu sayede yoğun telefon trafiği artık tarihe karışıyor. Müşterileriniz,çalışanlarınız daha az enerji ile daha fazla verimli çalışmalar ile bu sistemin mutlu bir parçası olurken,size de hem maliyet hemde iş performansı olarak daha fazla kazanan bir yönetici/patron olarak içiniz rahat işinizi sürdürmeye devam ediyorsunuz.

UPSİS,bütün sorunlarınızı kaynağından çözümlemeye yönelik bir düşünce sisteminin ürünü olarak,size kazandırmak için geliştirilmiştir.

Bu yazıyı paylaş