Kobi Takip Kurumsal

KobiTakip Yazılım; Windows, Web ve Mobil teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini müşteri odaklı yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarında uluslararası nitelikteki yazılım geliştirme metodlarını ve tekniklerini kullanmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiği işletmelere de aynı değişimi yansıtarak, müşterilerinin verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretmek bir yazılım firmasının sahip olması gereken en önemli ilkelerin başında gelmektedir. Bu bilinçle hareket eden KobiTakip, ulusal ve uluslararası düzeyde sektörün geleceğine yön veren lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte, yakaladığı hızlı büyüme ivmesini istikrarla sürdürmektedir.

Tarihçemiz;

2003 – Önce bir hayal kuruldu

Müşterilerimizin bilişim dünyasına ilk adımlarını atarken bu yolda ihtiyaç duydukları her şey için profesyonel destek vererek büyümelerine katkıda bulunmayı amaçladık.

2004 – İlk neler yaptık;

Farklı ölçekte ve farklı sektörlerden müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun web siteleri dizayn ederek çalışmalarımıza başladık. Akabinde müşterilerimiz için sektör bazında ihtiyaç duydukları, iş hayatını kolaylaştıran ve müşterilerimizin fark yaratarak sektörlerinde hızla büyümelerini sağlayan bilgisayar tabanlı yazılımlar geliştirdik. Belediyeler, Turizm ve Gıda sektörü başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşların ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmayı amaçladık ve başardık.

2007 Finans projelerine yoğunlaştık.

Bankalar tarafından müşterilerimize sunulan Sanalpos hizmeti ile ülkemizde online tahsilat dönemi başladı. Geliştirmiş olduğumuz kolay tahsilat yazılımlarını hem daha önce geliştirdiğimiz uygulamalara entegre ettik,  hem de sıfırdan kolay tahsilat sistemine ihtiyaç duyan yeni müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı başardık. Online uçak bileti satış sistemi ve Charter uçuş sistemlerinin ilk adımlarını bu yıllarda atmayı başladık.

2015 Acente ve Bayi sistemleri

Acente veya bayi ağı yönetimi için geliştirmiş olduğumuz yazılım sistemleri ile müşterilerimizin sunduğu ürün ve hizmetler acente ve bayi ağına rahatlıkla ulaşabiliyor aynı zamanda finansal aktiviteler anlık olarak raporlanabiliyor.

Gerçekleştirdiğimiz projeler ve dağılımları

Web
WebServis & Api
Windows
Mobil