Proje Yönetimi

Proje ve Proje Maliyeti Yönetimi

İşletmelerin projelerini ve proje süreçlerini en sağlıklı şekilde yönetmelerini sağlamaya çalıştık. Ayrıca proje yönetimi ile birlikte projede çalışacak personellerin iş takibini en iyi şekilde yapabileceksiniz.

Projeye ait maliyet ve risk analiz raporları ile yapılan iş ile ilgili kar-zarar dengesini öngörebilecek, benzer işlerde nasıl adımlar atacağınıza dair fikirler edinebileceksiniz.

Özellikle mimarlar için önem arz eden proje kontrol listeleri hazırlayarak projeye ait kontrol edilmesi gereken işlemleri yönetebileceksiniz.

Yapı denetim firmaları proje yönetimi panelinde her proje için YIBF kayıtlarını oluşturabilir. Bakanlık aktarım aracı ile veri aktarımlarını yapabilirler.

Projelere dahil edilen personeller otomatik olarak uzmanlık alanlarına göre görevlendirilir ve iş takip listesine alınır. Yönetici iş takip paneli sayesinde personellerinin çalışma performansını takip edebilir.

Projeye ait cari hesabı tek tuşla listeleyebilir, hangi projenin ödemesi tamamlanmış veya tamamlanmamış ayrıntılarıyla listeleyebilirsiniz.

Dinamik yapısı sayesinde Proje kayıt ve listeleme ekranını dilediğiniz gibi şekillendirebilir, gereksiz kayıtların tutulmasını engelleyebilirsiniz.

Elektrik Mühendisleri, İnşaat firmaları, Mimarlar, Zemin Etüd firmaları, Harita mühendisleri, Yapı Denetim Firmaları, Makine Mühendisleri gibi proje bazında çalışanların mutlaka kullanmasını önerdiğimiz yazılım için ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Bazı özellikleri şöyledir;

  • Geçmiş tarihli projelere gelişmiş sorgulama ile projelerinize hızlıca erişebilirsiniz.
  • Projeye dosya yükleyebilirsiniz. Böylelikle benzer bir proje çalışması için daha önce yapılan bir projenin çalışma dosyalarına veya projeye ait herhangi bir belgeye erişebilirsiniz.
  • Hatırlatma ekleyerek projeye ait bir durumu kendinize veya bir başkasına mail/sms olarak belirtilen tarihte bildirebilirsiniz.
  • Müşterinize yetki vererek parola ile sisteme giriş yapmasını ve  projeye ait süreci kontrol etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Projede çalışanların yapmış oldukları işlerle ilgili  durumlarını kontrol edebilirsiniz.
  • Projeye ait durum değişikliklerini müşteriye sms veya mail olarak bildirebilirsiniz.
  • Acil işlem gerektiren parojelerinizi acil durumlu proje olarak tanımlayabilirsiniz. Böylelikle raporlar bölümünde sürekli üst sırada bulunacak olan projelerinizin hatırlanmasını ve personelinizin projeye ait çalışmalarını ivedi olarak dikkat etmesini sağlayabilirsiniz.
  •  Projelerinize Tür, Bölge, Belediye, Kurum vb. tanımlayarak kategorize edebilirsiniz.
  • Projeye ait ödeme alarak müşterinizin cari hesabına ve firmanızın kasa hareketine yansıtabilirsiniz.
Proje yönetimi süreç takibi
Proje yönetimi süreç takibi

Tanıtım Videosu