Müşteri Yönetimi

Müşteri – Tedarikçi – Taşeron Yönetimi

Müşteri yönetimi ile her müşteri, projesinin o an hangi aşamada olduğunu, nasıl ilerlediğini, bitmesine ne kadar bir zaman kaldığını, herhangi bir aksaklığın olup olmadığını, kısacası projesiyle ilgili her şeyi merak eder.

Bunun için aklındaki tüm soru işaretlerine bir yanıt bulmak amacıyla sürekli proje yöneticisi ile iletişim kurar. Telefon görüşmeleri, mailleşmeler, SMS’ler derken, müşterinin de proje yöneticisinin de işleri aksar, ikisi de zaman kaybeder.

Kobi Takip sadece proje yönetimi ve takibi üzerine geliştirilmiş bir yazılımdır. Daha önceden projelerinde sorunlarla karşılaşmış proje yöneticilerinin sorunlarını incelemiş ve bu sorunlara yönelik çözümlerini geliştirdiği modüllerle sağlamıştır. Müşteri yönetimi sayesinde artık müşteri – proje yöneticisi arasında sürekli bir iletişim olmasına gerek kalmamıştır. Böylece iki taraf da işlerini daha hızlı görür hale gelmiş ve iki taraf da zamanlarından tasarruf etmiştir.

Peki “Müşteri Yönetimi” nasıl çalışır?
Proje yöneticisi, müşterisine Kobi Takip’e giriş yapabilmesi için bir yetki tahsis eder. Müşteri, bu yetki sayesinde dilediği zaman dilediği yerden kendi projesi ile ilgili verilere kolaylıkla ulaşabilir. Projesinin seyrini kontrol edebilir, projesinin eksikliklerini görüp proje yöneticisini uyarabilir ve projesiyle ilgili kafasındaki birçok soru işaretine yanıt bulabilir.

Ayrıca proje yöneticisi dilerse, bu modül üzerinden müşterilerine SMS veya E-Mail ile bilgilendirmelerde bulunabilir.  Bu sayede projenin seyri içerisinde hatırlanması gereken birçok önemli bilgi atlanmamış ve bu yüzden meydana gelebilecek birçok gecikme ya da aksiliğin önüne geçilmiş olur.

Excel kullanmayı yeterli bulan ve başka bir takip programına ihtiyaç duymadığını düşünen yöneticiler bizi tercih etmişlerdir.Çünkü  Kobi Takip ile tanıştıktan sonra, tüm projelerini tek bir yazılım üzerinden, rahatlıkla, hızlı, güvenilir ve zaman kazandıran birçok modül ile yönetmeye ve takip etmeye başlamışlardır.

Eğer siz de işinizi kolaylaştıran, zaman kazandıran, güvenilir, fonksiyonel ve sadece proje takibi ve yönetimi için uzman bir ekip tarafından tasarlanmış bir yazılım ile projenize değer katmak istiyorsanız, Kobi Takip ile tanışmanın tam zamanı.

Ürünlerimizde her zaman müşterilerimiz ile ortak çalışırız. Müşterilerimizi iş ortağı olarak kabul görüp iş geliştirme süreçlerinde sürekli onlardan aldığımız fikirleri ön planda tutarız.

Tanıtım Videosu