Kasa Yönetimi

Kasa ve Hesap Takibi

Kasa yönetimi ile borç alacak takibinin yanı sıra harcamalarınızı veya gelirlerinizi kategorize ederek detaylı raporlama yapabilirsiniz.

Toplam kasa bakiyenizi, gelirinizi ve giderinizi inceleyebilirsiniz. Her kasa hareketine fatura,fiş vb. dosya ekleyebilirsiniz. Personel maaş ödemesi yaparak daha sonra bu ödemeleri raporlayabilirsiniz.

Banka hesaplarınızı tanımlayarak kasa giriş ve çıkışlarınızda banka havalelerinde ilgili bankayı seçerek banka raporlarınıza erişebilirsiniz. Aynı şekilde kredi kartı tanımlayarak harcamalarınızı raporlayabilirsiniz.

Birden fazla kasa hesabı oluşturarak gelen-giden ödemeleri bu kasa hesaplarına tanımlanmasına olanak sağlar. Özellikle şubeleri bulunan bir firmanın her şubesi için ayrı kasa raporuna ulaşması sağlanılır.

Sistem istenilen sayıda para birimi tanımlanmasına olanak sağlar. Her para birimi için ödeme alınabildiği gibi bu para birimlerine göre raporlamalarda toplamlar ayrı ayrı gösterilir.

Kasa hesabı oluştururken para birimi seçimi de yapılarak farklı döviz tipinde kasa hesapları oluşturulabilir.

Kasa ödemeleri eklerken kasa ödeme tiplerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Örneğin, Şirket Harcamaları grubu oluşturarak alt grup olarak Kırtasiye Masrafları, Temizlik Masrafları, Fatura Ödemeleri gibi ödeme şekillerini tanımlayabilirsiniz.

Upsis ve Prosis paketlerinde Kasa hesabı yönetimi modülü varsayılan olarak gelmektedir

Tanıtım Videosu