İş Takip Yönetimi

Personel İş Takip Yönetimi

İş takip yönetimi sayesinde proje yöneticisi olarak projenizdeki çalışanların yapmış olduğu işleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. İstediğiniz değerler doğrultusunda çalışanlarınızı analiz edebilirsiniz. Bu sayede en verimli çalışanlarınızı saptayabilir ya da projenize en az katkıyı sağlayan çalışanınızı bulabilirsiniz.

Bir projeniz içerisinde çalışanlarınız arasında dağıtmak istediğiniz görevlere çalışanlarınızdan en çok hangisinin uygun olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede projeleriniz daha hızlı ve daha verimli ilerlerken siz de projenizdeki sorunları daha rahat analiz edebileceksiniz. Sorunlara karşı önlemlerinizi alacaksınız. Böylece yeni projelerinizde bu sorunlarla karşılaşmayacak ve projenizi güvenle bitirmenin keyfini çıkaracaksınız.

İş Takip Yönetimi çalışanlarınızın verimliliğini ve yeteneklerini saptamasını, görev dağılımına uygun çalışanları analiz etmesini ve size zaman kazandırmasını sağlar. Siz de elde ettiğiniz bu yeni bilgiler ışığında artık kararlarınızı daha kolay verebilirsiniz.

Büyük markaların hep daha ileriye gitmelerindeki ana etmenlerden biri de iş ve personel performans analizlerini sürekli güncel tutmaları ve zayıf halkaları tespit edip rehabilite etmelerinden geçmektedir.

Tanıtım Videosu