Arşiv Yönetimi

Arşiv Yönetimi

Arşiv yönetimi ile tüm belge ve dökümanınızı güvenle saklayabilirsiniz. Ayrıca Kasa, Cari, Müşteri, Proje Yönetimi gibi modüllerle tam entegre çalışır. Bu modüllerde her kayıt için dosya ekleme bölümü bulunmaktadır. Yüklenen dosyalar arşiv yönetiminde saklanır ve bulut sistemine aktarılır.

Kobi Takip bunun için size daha önce görülmemiş, benzersiz bir modül sunuyor. Bu modül sayesinde artık geçmiş projelerinizde yer alan verilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Bulunması acil olan dosyalarınızı onlarca koli ve raf arasında kaybolmadan tek tıkla bulabilir, tüm evrak ve belgelerinizi arşivleyerek ihtiyacınız olduğu an elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışma hayatları boyunca birçok proje üzerinde çalışan mimar ve mühendisler Excel’in kendilerine yettiğini söylerler. Projeleri için başka hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadıklarını belirtirler.

Oysa ki, Excel bir “takip programı” değildir ve çoğu zaman geri dönülemez sorunlara yol açmaktadır. Yedeklemelerden, veri kayıplarına, aksaklıklardan, gecikmelere kadar birçok sorunu artık Kobi Takip ile hayatınızdan çıkaracak bu sayede projelerinize hız, kariyerinize itibar kazandıracaksınız.

Bir diğer yandan, tek bir yazılım üzerinden tüm projelerinizi yönetmek sizin için büyük bir ayrıcalık olacak.

Cep telefonu kameranız yardımıyla, mobil üzerinden sisteminize kolaylıkla resim yükleyebilirsiniz.

Web Arayüzü kullanarak istediğiniz her yerden çalışabilme özgürlüğü kazanın. Belgelerinizin tüm kontrolünü iş yerinizdeki sunucunuzda güvenle tutarken onlara dünyanın her yerinden basit bir tarayıcı vasıtasıyla erişin.

Arşiv Yönetimi, işinizi sadece şirket içerisinde kolaylaştırmaz. Şirket dışı döküman paylaşımınızı da kolaylaştırır. İş yaptığınız firmalara, dökümanlarınızı e-posta ya da FTP ile gönderiyor olabilirsiniz. E-postayla büyük boyutlu dosyalar göndermek hem gönderen hem de alıcı için çok zordur. FTP gibi yapılar erişim yetkilerinin düzenlenmesi ve paylaşımla ilgili kullanımı çok zor alt yapılardır. Web tabanlı döküman yönetim sistemiyle, sizin zaten şirket veritabanınızda bulunan bir dosyayı, sadece bir paylaşım linki oluşturarak istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Kobi Takip’e yüklediğiniz her belge ve doküman özel yöntemlerle şifrelenerek yedeklenecek ve Kobi Takip bulut sisteminde saklanacak. Böylece veri kaybı riskiniz ortadan kalkacak.

Siz de projelerinizi bu iş için özel olarak hazırlanmış, tek bir yazılım üzerinden yönetmek istemez misiniz? İşlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak ve iş verimliliğinizi artırmak için Kobi Takip ile tanışın. Projelerinizi daha hızlı, daha güvenilir ve daha kullanışlı bir yazılım ile yönetin.

Tanıtım Videosu